Strona główna » Aktualności » Inauguracja roku akademickiego 2017/2018!

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018!

Data publikacji: poniedziałek, 23 października 2017

Dnia 21 października br. w Nowym Targu, w auli w Hotelu Casa odbyła się uroczysta, jubileuszowa
-  Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 na Studiach Podyplomowych prowadzonych przez Małopolskie Centrum Edukacji.

Uroczystość uświetnili przedstawiciele władz Wyższej Szkoły Humanistyczno - Ekonomicznej  w Brzegu,
Rektor dr Aleksandra Aszkiełowicz, wicekanclerz mgr Mateusz Widocki oraz Organizatorzy Studiów Podyplomowych; prezes Małopolskiego Centrum Edukacji dr inż. Rafał Leśniak oraz dyrektor Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli mgr Magdalena Chmielewska-Bias.

Swoją obecnością zaszczyciło nas również wielu wyśmienitych gości, w tym władze samorządowe:
Burmistrz Miasta Nowy Targ – mgr Grzegorz Watycha, członek Rady Powiatu - mgr Marek Szarawski, przedstawiciel Kuratorium Oświaty - mgr Maria Głuszak.

Wykład inauguracyjny pt. „Edukacja – czy naucza?” wygłosił mgr Jerzy Kubieniec, natomiast o oprawę muzyczną zadbał chór „Adoramus” pod dyrekcją Marcina Zborka.

To już 10-ta edycja studiów podyplomowych organizowanych przez MCE. Prowadzimy studia na niemal 20 różnych kierunkach, wśród których największym uznaniem od lat cieszy się „Oligofrenopedagogika”,” Logopedia”, „Edukacja elementarna – wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna”, czy „Zarządzanie Oświatą”.  Z naszej oferty skorzystało ponad 2-tysiące studentów.

Na wszystkich prowadzonych przez MCE kierunkach studenci uczą się  przedsiębiorczości, inicjatywności, korzystają z nowoczesnych form kształcenia (platformy-e-learningowej), uczestniczą w wykładach i zajęciach prowadzonych przez ekspertów w swej dziedzinie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji  z uroczystości.

Inauguracja 2017/2018

i1