Strona główna » Aktualności » Relacja z 2-go i 3-go tygodnia praktyk - klasa III Technikum Architektury Krajobrazu ZSCKR (Nowy Targ)

Data publikacji: piątek, 6 października 2017

Początkiem września, uczniowie klasy III Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego o profilu Architektury krajobrazu  wyjechali na miesięczne praktyki do Grecji w ramach projektu realizowanego na zasadach programu Erasmus+, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), którego beneficjentem jest Małopolskie Centrum Edukacji Sp. z o.o.
Kolejne tygodnie praktyk szybko mijają w słonecznej Grecji. Praca uczniów owocuje w nowe aranżacje przy miejscowym amfiteatrze i ścieżce przyrodniczej. Wolne chwile grupa często spędza na plaży w pobliskim Kiato, gdzie relaksując się, delektuje się ostatnimi tego roku promieniami słońca. Niedzielne dni spędzane są poza miejscem zamieszkania, zwiedzając Nauplion oraz Mykeny, gdzie znajduje sie słynny grobowiec Agamemnona.

„Z każdym kolejnym dniem uczymy sie nowych rzeczy. Wraz ze zdjęciami przesyłamy także gorące pozdrowienia”.

Kolejne tygodnie w Grecji...

kg
kg1