Strona główna » Aktualności » Wiadomość adresowana do Rodziców Dzieci, przyjętych do Niepublicznego Żłobka "Lokomotywa" we Wrocławiu

Data publikacji: piątek, 18 maja 2018

Szanowni Rodzice,

Informujemy że rozpoczęcie funkcjonowania Niepublicznego Żłobka - Lokomotywa we Wrocławiu, ul. Dmowskiego 17H, uzależnione jest od uzyskania wpisu żłobka do rejestru żłobków i klubów dziecięcych, prowadzonego przez Gminę Wrocław. O terminie rozpoczęcia działalności żłobka, poinformujemy Państwa drogą mailową, bądź telefoniczną.

Z poważaniem,