Zaproszenie do składania ofert

Data publikacji: poniedziałek, 19 lutego 2018

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę profesjonalnych urządzeń do oczyszczania pomieszczeń przedszkolnych (oczyszczacz powietrza).

Zamówienie obejmuje 4 oczyszczacze przeznaczone do działania w publicznych miejscach, takich jak żłobki/przedszkola.
Adres dostawy:
Punkt przedszkolny Lokomotywa 1, Wrocław, ul. Barlickiego 1/1b – 2 sztuki
Punkt przedszkolny Lokomotywa 2, Wrocław, ul. Dmowskiego 17i – 2 sztuki

Termin realizacji zamówienia: do 28 lutego 2018 r.

Oferent może zaproponować inny produkt, którego cechy i sposób wykorzystania jest tożsamy z opisanym w załączonej specyfikacji.

Zamówienia dotyczą realizacji projektu „Lokomotywa – niepubliczne przedszkole we Wrocławiu”, nr RPDS.10.01.02-02-0008/16-00 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Działanie 10.01.00. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej, Poddziałanie 10.01.02. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej – ZIT WROF

Termin i sposób składania oferty:
Oferty należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail:
efs@malopolska.edu.pl w terminie do 22.02.2017 r. do godziny 11.00. Oferta powinna zawierać wszystkie wymienione w specyfikacji pozycje.

Do pobrania: