Zapytanie ofertowe - "Szkoła dla zdrowia" na wyłonienie Wykonawcy - opiekuna stażu - Nr 5/SDZ/WROCŁAW

Data publikacji: piątek, 15 września 2017

Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego , na wyłonienie Wykonawcy/ Wykonawców pełnienia funkcji Opiekuna stażu w ramach kursów:

1)      Specjalistycznego Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych - Część I - Program CKPPiP z dnia 3 listopada 2015 roku;

2)      Specjalistycznego Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych – Program CKPPiP z dnia 14 grudnia 2016 roku.

Ofertę należy dostarczyć do dnia 22.09.2017 r. do godziny 23.59.

Miejsce i sposób złożenia oferty :

a) drogą elektroniczną (skan) na adres e-mail Zamawiającego – kontakt@malopolska.edu.pl z podaniem numeru zamówienia w temacie maila.

b) osobiście w Biurze Projektu Zamawiającego: Małopolskie Centrum Edukacji, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka-Zdrój z dopiskiem „Zapytanie ofertowe Nr 5/SDZ/WROCŁAW; Nie otwierać przed terminem otwarcia ofert” (Sekretariat czynny w godzinach 9.00 - 16.00).

c) pocztą lub kurierem na adres Biura Projektu Zamawiającego: Małopolskie Centrum Edukacji, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka-Zdrój z dopiskiem „Zapytanie ofertowe Nr 5/SDZ/WROCŁAW; Nie otwierać przed terminem otwarcia ofert” (decyduje data wpływu oferty).

Do pobrania: