Zapytanie ofertowe "Szkoła dla zdrowia" Nr 6/SDZ/WROCŁAW - na usługi ubezpieczenia

Data publikacji: piątek, 15 września 2017

Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego , na wyłonienie Wykonawcy świadczącego usługi ubezpieczenia uczestników podczas odbywania staży w ramach kursów:

1)      Specjalistycznego Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych - Część I;

2)      Specjalistycznego Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych.

Szczegóły dotyczące warunków oferty znajdują się w załącznikach

Do pobrania: