Strona główna » Szkoły MCE » Przedszkola » Niepubliczne Przedszkole Lokomotywa - Nowy Sącz

Niepubliczne Przedszkole Lokomotywa - Nowy Sącz

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola „Lokomotywa” wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Do dyspozycji naszych wychowanków mamy:

• 3 duże sale zabaw (każda z własną łazienką),
  • część przeznaczoną na jadalnię z przylegającym do niej aneksem kuchennym,
  • ogrodzony plac zabaw, z dziecięcym ogródkiem, gdzie maluchy na wiosnę sadzą warzywa, a jesienią wrzosy,
  • szatnię, w której każde dziecko znajdzie własną szafkę na ubrania i buty.

Nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych czuwa wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, która w sprawia, że pobyt w przedszkolu mija w radosnej, rodzinnej atmosferze.

Dodatkowo, dostęp do specjalistów oraz bezpłatne zajęcia dodatkowe gwarantują wszechstronny rozwój oraz pomagają w odkrywaniu pasji i zainteresowań.

Idź do strony przedszkola »