Strona główna » Szkoły MCE » Przedszkola » Niepubliczne Przedszkole Lokomotywa – Nowy Targ

Niepubliczne Przedszkole Lokomotywa – Nowy Targ

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola „Lokomotywa” wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Naszym podopiecznym zapewniamy:

• fachową i troskliwą opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00,
  • wysoki poziom zajęć prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych metod dydaktycznych,
  • opiekę logopedyczną,
  • wykwalifikowaną i wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną,
  • bezpłatne zajęcia dodatkowe,
  • wszechstronne wspomaganie rozwoju dziecka poprzez zabawę,
  • smaczne i zdrowe posiłki, dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci (własna kuchnia).

Nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych czuwa wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, która w sprawia, że pobyt w przedszkolu mija w radosnej, rodzinnej atmosferze.

Dodatkowo, dostęp do specjalistów oraz bezpłatne zajęcia dodatkowe gwarantują wszechstronny rozwój oraz pomagają w odkrywaniu pasji i zainteresowań.

Idź do strony przedszkola »