Inauguracja Brzeg

6 października 2018 r. na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu, już po raz siedemnasty odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu.

Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu wyśmienitych gości w tym władze samorządowe m.in. Starosta Powiatu Brzeskiego Pan Maciej Stefański, Burmistrz Miasta Brzeg Pan Jerzy Wrębiak oraz w imieniu Marszałka Województwa Opolskiego Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej i Przestrzennej Pan Jacek Niesłuchowski, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych uczelni oraz instytucji powiązanych z naszą Uczelnią.

Wykład inauguracyjny "Wybryki estetyki wizualnej w kontekście edukacji i wychowania", wygłosił prof. Ernest Zawada, a całość uroczystość odbyła się przy udziale Chóru im. św. Maksymiliana przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Brzegu.

Tegoroczna inauguracja roku akademickiego odbyła się w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego też podczas uroczystości nie mogło zabraknąć elementów nawiązujących do tego niezwykle ważnego i podniosłego wydarzenia dla naszej ojczyzny.

Całość uświetnił wspaniały występ kwartetu smyczkowego muzyków Filharmonii Opolskiej "Opole Quartet".

VIVAT ACADEMIA, VIVANT PROFESSORES!!!

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Brzegu

Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »