Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Nowym Targu

20 października 2018 r., Nowy Targ, Hotel Casa

Już po raz jedenasty spotkaliśmy się, aby uroczyście zainaugurować nowy rok akademicki 2018/2019 w ramach studiów podyplomowych realizowanych przez Małopolskie Centrum Edukacji wraz z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz Uczelni oraz Małopolskiego Centrum Edukacji: Prorektor WSHE - dr Aleksandra Aszkiełowicz, Kanclerz Uczelni - mgr Stanisław Widocki, Dyrektor Studiów Podyplomowych ds. dydaktycznych - mgr Artur Pasek, Prezes Małopolskiego Centrum Edukacji - dr inż. Rafał Leśniak, Kierownik Studiów Podyplomowych - mgr Magdalena Chmielewska-Bias.

Swoją obecnością zaszczycił nas również Burmistrz Nowego Targu, Pan Grzegorz Watycha oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Nowy Targ, Pan Janusz Stopka.

Wykład inauguracyjny pt. "Szkoła marketingu, a marketing w szkole" wygłosił Dyrektor Studiów Podyplomowych ds. dydaktycznych - mgr Artur Pasek, a całą uroczystość uświetniła oprawa muzyczna w wykonaniu wspaniałego multiinstrumentalisty i aranżera Wojciecha Inglota oraz Marcina Musiaka - kapelmistrza Miejskiej Orkiestry Dętej w Nowym Targu.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom władz uczelni, wszystkim zaproszonym gościom, a nade wszystko Studentom, którym jednocześnie życzymy wielu sukcesów, radości i satysfakcji ze studiowania.

Galeria zdjęć: Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Nowym Targu