Małopolskie Centrum Edukacji

Strona główna » Szkoły MCE » Studia podyplomowe » Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Czas trwania: Trzysemestralne studia podyplomowe obejmujące 400 godzin oraz praktykę*

Miejsce studiów: Nowy Targ, Nowy Sącz, Maków Podhalański, Kraków, Bochnia, Tarnów, Gorlice, Częstochowa, Mielec, Ostrowiec Świętokrzyski

Adresaci: Nauczyciele posiadający kwalifikacje do nauczania w przedszkolach i w nauczaniu zintegrowanym oraz wykazujący się podstawową znajomością języka angielskiego.

Studia przygotowują do samodzielnego prowadzenia zajęć językowych z dziećmi w wieku 3-10 lat, a w kolejnym etapie do egzaminu na certyfikat FCE, co łącznie daje pełne kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w edukacji elementarnej.

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydawane jest przez Wyższą Szkołę Humanistyczno - Ekonomiczną w Brzegu.

* praktyka w wymiarze 60 godzin dla nauczycieli czynnych zawodowo, dla pozostałych osób w wymiarze 150 godzin.

Zgłoszenie online: Wypełnij formularz »

Infolinia i zgłoszenia telefoniczne: 801 505 500

Zapraszamy!