Strona główna » Szkoły MCE » Szkoły podstawowe » Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni (Szkoła w organizacji) jest szkołą niepubliczną z uprawnieniami szkoły publicznej.

Z pewnością pragną Państwo, aby szkoła podstawowa zapewniała Państwa Dzieciom bezpieczeństwo, dbała o ich wszechstronny rozwój oraz w przyszłosci ułatwiła wybór szkoły średniej i ścieżki zawodowej. Właśnie to jest dla nas priorytetem i to przez lata udaje nam się z powodzeniem realizować.
Każdy Uczeń naszej szkoły podstawowej może liczyć na wysoce zindywidualizowane podejście do jego potrzeb i aspiracji. W naszej szkole podstawowej nikt nie przejdzie obojętnie obok jego oczekiwań. Wynika to z prostego faktu – oddziały w naszych szkołach są niewielkie, a nauczyciele rzeczywiście blisko uczniów, wrażliwi na ich potrzeby. Nie ma tu miejsca na wielkie korytarze, tłum i anonimowość. Nie ma niezdrowej rywalizacji o stopnie.
Wszyscy tworzymy jeden zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie. W naszych Szkołach najistotniejsze jest rzetelne przekazywanie wiedzy, wzbudzenie świadomości potrzeby zdobywania wiedzy oraz wykształcenie umiejętności przydatnych w samokształceniu.
Dzięki utworzeniu oddziałów dwujęzycznych nasi Podopieczni mogą intensywniej rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

ODDZIAŁY DWUJĘZYCZNE:  nabór do klasy I
  • zajęcia z dwóch przedmiotów prowadzone równolegle: w języku polskim i angielskim
  • zwiększona ilość godzin języka angielskiego
  • opiekę merytoryczną nad dwujęzycznością w naszej szkole sprawuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności BILINGUIS

Staramy się brać pod uwagę wszelkie sugestie uczniów oraz rodziców, ponieważ chcemy, by okres nauki w prowadzonej przez nas szkole podstawowej był czasem wytężonej pracy umysłowej, przy jednoczesnym zadowoleniu ucznia z tego co robi.
Za cel stawiamy sobie przygotowanie Uczniów do życia w zmieniających się warunkach i sytuacjach.

Naszym Uczniom zapewnimy:
  • opiekę do godz. 17:00;
  • dodatkowe godziny języka angielskiego;
  • rozszerzoną naukę pływania;
  • zajęcia według uzdolnień: artystyczne, muzyczne, recytatorskie, plastyczne;
  • gimnastykę korekcyjną;
  • opiekę psychologa;
  • młodą, wykwalifikowaną i kreatywną kadrę pedagogiczną;
  • plac zabaw dla młodszych dzieci.

Miesięczna opłata czesnego za szkołę wynosi: 350 złotych.

REKRUTACJA:
PODANIE – POBIERZ
KARTA INFORMACYJNA UCZNIA - POBIERZ
REGULAMIN REKRUTACJI - POBIERZ

O SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni jest prywatną szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej.

Zalety naszej szkoły:

• mało liczne klasy,
  • brak anonimowości,
  • indywidualne podejście do każdego ucznia,
  • duża gama zajęć dodatkowych rozwijających pasje i zainteresowania uczniów,
  • większy wpływ rodziców na funkcjonowanie szkoły.

KONTAKT Z NAMI

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni