Strona główna » Szkoły MCE » Szkoły podstawowe » Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni

Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że V Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji  zostanie przekształcone w Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni

Posiadając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego typu placówek (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe szkoły językowe, gimnazja), stawiamy sobie za cel bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój naszych Uczniów.

Każdy Uczeń naszej szkoły może liczyć na wysoce zindywidualizowane podejście do jego potrzeb i aspiracji. Tutaj nikt nie przejdzie obojętnie obok jego oczekiwań. Wynika to z prostego faktu – oddziały w naszych szkołach są niewielkie, a nauczyciele rzeczywiście blisko uczniów. Nie ma tu miejsca na wielkie korytarze, tłum i anonimowość. Nie ma niezdrowej rywalizacji o stopnie.

Wszyscy tworzymy jeden zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie. W naszych Szkołach najistotniejsze jest rzetelne przekazywanie wiedzy, wzbudzenie świadomości potrzeby zdobywania wiedzy oraz wykształcenie umiejętności przydatnych w samokształceniu.

Dodatkowo, dzięki utworzeniu oddziału dwujęzycznego nasi Podopieczni mogą intensywniej rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

ODDZIAŁY DWUJĘZYCZNE:
  • zajęcia z dwóch przedmiotów prowadzone równolegle: w języku polskim i angielskim
  • zwiększona ilość godzin języka angielskiego
  • opiekę merytoryczną nad dwujęzycznością w naszej szkole sprawuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności BILINGUIS

O SZKOLE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni jest bezpłatną prywatną szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej.

Zalety naszej szkoły:

• mało liczne klasy,
  • brak anonimowości,
  • indywidualne podejście do każdego ucznia,
  • duża gama zajęć dodatkowych rozwijających pasje i zainteresowania uczniów,
  • większy wpływ rodziców na funkcjonowanie szkoły.

KONTAKT Z NAMI

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni