Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Rabce Zdroju

Zaoczne Licea Ogólnokształcące poprzez zaangażowanie i doświadczenie wykwalifikowanych pracowników osiągnęły bardzo wysoki poziom świadczonych usług.

Świadczy o tym liczba naszych szkół w województwie oraz rzesze zadowolonych maturzystów.

Nauka w szkole trwa trzy lata (w systemie 2,5 rocznym) dla osób po ośmioletniej szkole podstawowej, gimnazjum lub zasadniczej szkole zawodowej.

Zajęcia odbywają się cztery lub sześć dni w miesiącu; tylko w soboty i niedziele w godzinach od 8:00 do maksymalnie 15,30.

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, bez odpytywania i ocen bieżących.
W połowie każdego semestru, tj. do końca listopada - w przypadku semestru jesiennego oraz do końca kwietnia - w przypadku semestru wiosennego, słuchacz otrzymuje temat pracy kontrolnej, którą zobowiązany jest samodzielnie opracować w domu.
Dwie ostatnie soboty i niedziele stycznia i czerwca to sesja egzaminacyjna.
Do egzaminów mogą przystąpić osoby, które otrzymały pozytywne oceny z prac kontrolnych.
Egzaminy przeprowadzane są przez nauczycieli, którzy uczą danego przedmiotu.

Zajęcia odbywają się w Rabce Zdroju, ul. Sądecka 2
(budynek Szkoły Podstawowej nr 2)

Do pobrania: