Strona główna » Szkoły MCE » Żłobki » Niepubliczny Żłobek Lokomotywa – Kraków, ul. Glogera 5

Niepubliczny Żłobek Lokomotywa – Kraków, ul. Glogera 5

Serdecznie zapraszamy do naszego żłobka „Lokomotywa” wszystkie dzieci, które ukończyły 6 miesiąc życia.

Do dyspozycji dzieci mamy:

• 3 duże sale zabaw (każda z własną łazienką),
  • oddzielną jadalnię z przylegającym do niej aneksem kuchennym,
  • oddzielną sypialnię, gdzie maluchy mogą odpocząć i nabrać sił na dalszą zabawę,
  • ogrodzony plac zabaw, z dziecięcym ogródkiem, gdzie maluchy na wiosnę sadzą warzywa, a jesienią wrzosy,
  • szatnię, w której każde dziecko znajdzie własną szafkę na ubrania i buty.

Nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych czuwa wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, która w sprawia, że pobyt w żłobku mija w radosnej, rodzinnej atmosferze.

Dodatkowo, dostęp do specjalistów oraz bezpłatne zajęcia dodatkowe gwarantują wszechstronny rozwój oraz pomagają w odkrywaniu pasji i zainteresowań.

Nasi podopieczni mają także możliwość bezstresowego przejścia do kolejnego etapu edukacyjnego (bez konieczności zmiany otoczenia), dzięki oddziałowi przedszkolnemu, który funkcjonuje w tym samym budynku.

Odwiedź stronę żłobka »