Strona główna » Aktualności » Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w żłobkach i przedszkolach

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w żłobkach i przedszkolach

« | lista | »
Data publikacji: środa, 11 marca 2020
 Informujemy, że od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty, w tym także żłobków i przedszkoli Lokomotywa, zostaje czasowo ograniczone. W placówkach, zarówno publicznych jak i niepublicznych, w dniach 12-25 marca nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne.
 
W dniach 12 i 13 marca br. (czwartek i piątek) w naszych żłobkach i przedszkolach będą miały miejsca tylko zajęcia opiekuńcze. Jednakże, biorąc pod uwagę niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się koronawirusa bardzo prosimy wszystkich Państwa o wstrzymanie się z przyprowadzaniem dzieci do żłobka/przedszkola już od jutra. Od poniedziałku 16 marca 2020 r. wszystkie placówki będą zamknięte.
 
Bardzo proszę przekazać kadrze w żłobku/przedszkolu informacje o tym, czy w dniach 12 i 13 marca br. Pani/Pana dziecko będzie musiało skorzystać z opieki w placówce.
 
Jednocześnie informujemy, że każdemu rodzicowi przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Dyrektor placówki, do której uczęszcza Pani/Pana dziecko może wystawić zaświadczenie informujące o zamknięciu placówki. Dokumentem potwierdzającym ten fakt jest też wydruk ze strony internetowej lub poczty e-mail, gdzie znajduje się informacja o zamknięciu placówki.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS.
 

 

Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »