Strona główna » Aktualności

Aktualności

środa, 19 grudnia 2018

Radosnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia!

Kiedy śnieg pokryje ziemię biała pierzyną kruchą jak opłatek, którym dzieląc się łączymy... »
czwartek, 8 listopada 2018

Nasz uczeń w seniorskiej drużynie Wisły Kraków

Uczeń naszej szkoły Aleksander Buksa trenuje z pierwszą drużyną Wisły Kraków. 15-letni napastnik drużyny U17 trenował z seniorami Wisły już w październiku i, decyzją sztabu szkoleniowego, otrzymał szansę zagoszczenia w pierwszej drużynie na dłużej, z możliwością „łapania się” do meczowej osiemnastki. »
środa, 7 listopada 2018

Halloween 2018 Filmiki

 Halloween 2018 »
czwartek, 25 października 2018

Pasowanie na Ucznia

24 października (co roku staramy się robić to w okolicach Dnia Komisji Edukacji Narodowej) Uczniowie klasy I Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Targu, zostali formalnie i oficjalnie przyjęci w poczet Uczniów. Złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na Uczniów. »
sobota, 13 października 2018

Warsztaty językowe w Walii

Wielka Brytania to odwieczny kurs pielgrzymek językowych, aby sprawdzić w praktyce i podszkolić język angielski. My wybraliśmy Walię, niewielką nadmorską miejscowość na północy tego kraju – Prestatyn. »
czwartek, 23 sierpnia 2018

Mobilne Centrum Edukacji Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji

Mobilne Centrum Edukacji Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji »
piątek, 15 czerwca 2018

VI Festiwal Piosenki Angielskiej w Rabce-Zdroju

 W dniu 13 czerwca 2018 roku odbył się w Rabce-Zdroju już VI festiwal Piosenki Angielskiej. Do rywalizacji o 3 nagradzane miejsca w 3 kategoriach wiekowych przystąpiło aż 260 uczestników. »
wtorek, 12 czerwca 2018

Zaproszenie do składania ofert - wyposażenie przedszkoli

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę wyposażenia do przedszkoli w Nowym Sączu, Bochni i Krzeszowicach.  »
wtorek, 5 czerwca 2018

Lista osób zakwalifikowanych do VI Festiwalu Piosenki Angielskiej

Miło nam jest poinformować, że wszystkie zgłoszenia nadesłane przez Państwa zostały rozpatrzone pozytywnie. Serdecznie gratulujemy i miło będzie nam Gościć wszystkich uczestników tegorocznej edycji festiwalu. »
piątek, 18 maja 2018

Wiadomość adresowana do Rodziców Dzieci, przyjętych do Niepublicznego Żłobka "Lokomotywa" we Wrocławiu

 Szanowni Rodzice,  Informujemy że rozpoczęcie funkcjonowania Niepublicznego Żłobka - Lokomotywa we Wrocławiu, ul. Dmowskiego 17H, uzależnione jest od uzyskania wpisu żłobka do rejestru żłobków i klubów dziecięcych, prowadzonego przez Gminę Wrocław. O terminie rozpoczęcia działalności żłobka, poinformujemy Państwa drogą mailową, bądź telefoniczną. »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »
Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »