Strona główna » Aktualności

Aktualności

poniedziałek, 18 września 2017

Staż w Grecji - uczniowie klasy III Technikum Architektury Krajobrazu ZSCKR (Nowy Targ)

 To już kolejne praktyki w Grecji których uczestnikami są uczniowie klasy III Technikum Architektury Krajobrazu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu. Uczniowie wyjechali na miesięczne praktyki w ramach projektu realizowanego na zasadach programu Erasmus+, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), którego beneficjentem jest Małopolskie Centrum Edukacji Sp. z o.o. »
poniedziałek, 18 września 2017

TTW z Nowego Targu na praktykach we Włoszech

 Dnia 09 września 2017r. uczniowie klasy III, Technikum Turystyki Wiejskiej z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu wyjechali na miesięczne praktyki do Włoch, w ramach projektu realizowanego na zasadach programu Erasmus+ współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), którego beneficjentem jest Małopolskie Centrum Edukacji Sp. z o.o. »
piątek, 15 września 2017

Zapytanie ofertowe "Szkoła dla zdrowia" Nr 6/SDZ/WROCŁAW - na usługi ubezpieczenia

 Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego , na wyłonienie Wykonawcy świadczącego usługi ubezpieczenia uczestników podczas odbywania staży w ramach kursów: »
piątek, 15 września 2017

Zapytanie ofertowe - "Szkoła dla zdrowia" na wyłonienie Wykonawcy - opiekuna stażu - Nr 5/SDZ/WROCŁAW

 Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego , na wyłonienie Wykonawcy/ Wykonawców pełnienia funkcji Opiekuna stażu w ramach kursów: 1)      Specjalistycznego Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych - Część I - Program CKPPiP z dnia 3 listopada 2015 roku; 2)      Specjalistycznego Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych – Program CKPPiP z dnia 14 grudnia 2016 roku.   »
środa, 13 września 2017

Ogłoszenie o naborze - organizacja i prowadzenie zajęć dodatkowych dla dzieci w wieku przedszkolnym

  Małopolskie Centrum Edukacji, realizator projektu „Lokomotywa – niepubliczne przedszkole we Wrocławiu”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 ogłasza nabór na organizację i prowadzenie zajęć dodatkowych dla dzieci w wieku przedszkolnym, w formie zajęć »
piątek, 8 września 2017

Αντίο! Żegnaj Grecjo! TTŻ relacja z ostatniego tygodnia stażu!

 Dnia 13.08.2017 r. klasa III Technikum Technologii Żywności z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu, wyjechała na miesięczny staż do Grecji w ramach projektu realizowanego na zasadach programu Erasmus+, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Opiekunem 13 osobowej grupy został Pan Łukasz Fudala. »
niedziela, 3 września 2017

Zapytanie ofertowe - 2/RR/WROC/2017 na zakup i dostawę wyposażenia do przedszkoli we Wrocławiu

 Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę wyposażenia do przedszkoli we Wrocławiu. Zapytanie dotyczy 6 różnych zamówień, z których każde będzie oceniane oddzielnie: »
piątek, 1 września 2017

Grecja - TTŻ -III klasa z Nowego Targu

 Dnia 13.08.2017 r. klasa III Technikum Technologii Żywności z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu, wyjechała na miesięczny staż do Grecji w ramach projektu realizowanego na zasadach programu Erasmus+, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Opiekunem 13 osobowej grupy został Pan Łukasz Fudala. »
czwartek, 31 sierpnia 2017

Zapytanie ofertowe -„Szkoła dla zdrowia..

  Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego  »
poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Zaproszenie do składania ofert na zakup wyposażenia do przedszkoli w Bochni i Nowym Sączu

  Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę wyposażenia do przedszkoli w Nowym Sączu i Bochni. Zapytanie dotyczy 6 różnych zamówień, z których każde będzie oceniane oddzielnie: ZAMÓWIENIE 1 - Zestaw zabawek – Lokomotywa, Nowy Sącz, ul. Wiśniowieckiego 22 ZAMÓWIENIE 2 - Zestaw zabawek – Lokomotywa, Bochnia, ul. Trudna 64 »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »
Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »