Strona główna » Aktualności

Aktualności

czwartek, 23 sierpnia 2018

Mobilne Centrum Edukacji Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji

Mobilne Centrum Edukacji Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji »
piątek, 15 czerwca 2018

VI Festiwal Piosenki Angielskiej w Rabce-Zdroju

 W dniu 13 czerwca 2018 roku odbył się w Rabce-Zdroju już VI festiwal Piosenki Angielskiej. Do rywalizacji o 3 nagradzane miejsca w 3 kategoriach wiekowych przystąpiło aż 260 uczestników. »
wtorek, 12 czerwca 2018

Zaproszenie do składania ofert - wyposażenie przedszkoli

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę wyposażenia do przedszkoli w Nowym Sączu, Bochni i Krzeszowicach.  »
wtorek, 5 czerwca 2018

Lista osób zakwalifikowanych do VI Festiwalu Piosenki Angielskiej

Miło nam jest poinformować, że wszystkie zgłoszenia nadesłane przez Państwa zostały rozpatrzone pozytywnie. Serdecznie gratulujemy i miło będzie nam Gościć wszystkich uczestników tegorocznej edycji festiwalu. »
piątek, 18 maja 2018

Wiadomość adresowana do Rodziców Dzieci, przyjętych do Niepublicznego Żłobka "Lokomotywa" we Wrocławiu

 Szanowni Rodzice,  Informujemy że rozpoczęcie funkcjonowania Niepublicznego Żłobka - Lokomotywa we Wrocławiu, ul. Dmowskiego 17H, uzależnione jest od uzyskania wpisu żłobka do rejestru żłobków i klubów dziecięcych, prowadzonego przez Gminę Wrocław. O terminie rozpoczęcia działalności żłobka, poinformujemy Państwa drogą mailową, bądź telefoniczną. »
środa, 11 kwietnia 2018

Zaproszenie do składania ofert

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup, dostawę i montaż wyposażenia meblowego żłobka we Wrocławiu, ul. Dmowskiego 17h. »
środa, 28 marca 2018

Wesołych Świąt!

 „Niech z radością Zmartwychwstania powróci pełnia Życia Niech Zdrowie wiosenne kwitnie jak bazie na wierzbie Niech smaki Życia sycą jak święconka z koszyka A kolory pisanek niech zdobią wianek Rodzinnego Szczęścia” Wesołego Alleluja życzy Rafał Leśniak wraz z Zespołem Małopolskiego Centrum Edukacji. »
wtorek, 13 marca 2018

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2018/WROC/LOK na dostosowanie pomieszczeń żłobka

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie prac adaptacyjnych w lokalu przeznaczonym na funkcjonowanie żłobka we Wrocławiu, przy ul. Dmowskiego 17h, w ramach projektu „Lokomotywa – niepubliczny żłobek we Wrocławiu”, nr RPDS.08.04.01-02-0087/17.Zamówienie dotyczy realizacji projektu „Lokomotywa – niepubliczny żłobek we Wrocławiu”, nr RPDS.08.04.01-02-0087/17 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, 8. Oś Priorytetowa Rynek pracy, Działanie 8.4.1 Godzenie życia zawodowego i prywatnego – konkursy horyzontalne.   »
poniedziałek, 26 lutego 2018

Staż w Portugalii- uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Nowy Targ)

Sprawozdanie z drugiego tygodnia realizacji staży uczniów kierunku Kucharz - ZSZ Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu, realizowanych w ramach projektu pt. "Z Małopolski do Europy - organizacja zagranicznych staży zawodowych w europejskich przedsiębiorstwach".  »
poniedziałek, 19 lutego 2018

Zaproszenie do składania ofert

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę profesjonalnych urządzeń do oczyszczania pomieszczeń przedszkolnych (oczyszczacz powietrza). Zamówienie obejmuje 4 oczyszczacze przeznaczone do działania w publicznych miejscach, takich jak żłobki/przedszkola. »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »
Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »