Strona główna » Aktualności

Aktualności

piątek, 18 maja 2018

Wiadomość adresowana do Rodziców Dzieci, przyjętych do Niepublicznego Żłobka "Lokomotywa" we Wrocławiu

 Szanowni Rodzice,  Informujemy że rozpoczęcie funkcjonowania Niepublicznego Żłobka - Lokomotywa we Wrocławiu, ul. Dmowskiego 17H, uzależnione jest od uzyskania wpisu żłobka do rejestru żłobków i klubów dziecięcych, prowadzonego przez Gminę Wrocław. O terminie rozpoczęcia działalności żłobka, poinformujemy Państwa drogą mailową, bądź telefoniczną. »
środa, 11 kwietnia 2018

Zaproszenie do składania ofert

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup, dostawę i montaż wyposażenia meblowego żłobka we Wrocławiu, ul. Dmowskiego 17h. »
środa, 28 marca 2018

Wesołych Świąt!

 „Niech z radością Zmartwychwstania powróci pełnia Życia Niech Zdrowie wiosenne kwitnie jak bazie na wierzbie Niech smaki Życia sycą jak święconka z koszyka A kolory pisanek niech zdobią wianek Rodzinnego Szczęścia” Wesołego Alleluja życzy Rafał Leśniak wraz z Zespołem Małopolskiego Centrum Edukacji. »
wtorek, 13 marca 2018

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2018/WROC/LOK na dostosowanie pomieszczeń żłobka

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie prac adaptacyjnych w lokalu przeznaczonym na funkcjonowanie żłobka we Wrocławiu, przy ul. Dmowskiego 17h, w ramach projektu „Lokomotywa – niepubliczny żłobek we Wrocławiu”, nr RPDS.08.04.01-02-0087/17.Zamówienie dotyczy realizacji projektu „Lokomotywa – niepubliczny żłobek we Wrocławiu”, nr RPDS.08.04.01-02-0087/17 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, 8. Oś Priorytetowa Rynek pracy, Działanie 8.4.1 Godzenie życia zawodowego i prywatnego – konkursy horyzontalne.   »
poniedziałek, 26 lutego 2018

Staż w Portugalii- uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Nowy Targ)

Sprawozdanie z drugiego tygodnia realizacji staży uczniów kierunku Kucharz - ZSZ Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu, realizowanych w ramach projektu pt. "Z Małopolski do Europy - organizacja zagranicznych staży zawodowych w europejskich przedsiębiorstwach".  »
poniedziałek, 19 lutego 2018

Zaproszenie do składania ofert

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę profesjonalnych urządzeń do oczyszczania pomieszczeń przedszkolnych (oczyszczacz powietrza). Zamówienie obejmuje 4 oczyszczacze przeznaczone do działania w publicznych miejscach, takich jak żłobki/przedszkola. »
poniedziałek, 19 lutego 2018

Zaproszenie do składania ofert

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę pomocy dydaktycznych do zajęć z programowania i kodowania dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zamówienie obejmuje 2 identyczne zestawy pomocy dydaktycznych do pracy na zajęciach z programowania i kodowania dla najmłodszych (dzieci w wieku przedszkolnym).   »
poniedziałek, 19 lutego 2018

Uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu na stażu w Portugalii

W niedzielę 11 lutego 2018 roku, grupa 12 uczniów ZSZ o profilu Kucharz i 2 opiekunów z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu, wyjechali na dwutygodniowy staż do Barcelos, do Portugali, w ramach projektu pn. „Z Małopolski do Europy - organizacja zagranicznych staży zawodowych w europejskich przedsiębiorstwach”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Kształcenie i Szkolenie Zawodowe (VET) – Erasmus+. Beneficjentem projektu jest Małopolskie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Targu.   »
piątek, 16 lutego 2018

Zaproszenie do składania ofert - Lokomotywa – niepubliczne przedszkole we Wrocławiu

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie/udział 6 nauczycieli wychowania przedszkolnego w szkoleniach doskonalących z zakresu »
wtorek, 6 lutego 2018

Zapytanie ofertowe nr 6/MCP/2018 na usługi cateringowe w Krzeszowicach

Małopolskie Centrum Edukacji ogłasza na usługę przygotowania i dostarczenia posiłków (usługa cateringowa) dla dzieci uczęszczających do przedszkola Lokomotywa w Krzeszowicach, w terminie od marca 2018 r. do 31 stycznia 2019 r., z możliwością kontynuacji umowy po zakończeniu realizacji projektu. Realizacja zamówienia ma miejsce w związku z projektem „Lokomotywa – niepubliczne przedszkola w Małopolsce” nr RPMP.10.01.02-12-0181/17 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10. Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.2 Wychowanie przedszkolne – SPR »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »
Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »