Praca

Małopolskie Centrum Edukacji w Rabce Zdroju poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY

Miejsce pracy: Rabka Zdrój

Opis stanowiska:
• obsługa bieżących spraw administracyjno – biurowych, w tym projektowych;
• bieżący monitoring prowadzonych spraw;
• koordynacja, planowanie i organizowanie spotkań, warsztatów, materiałów itp.;
• przygotowywanie, kompletowanie i zarządzanie dokumentacją;
• archiwizacja dokumentacji.

Wymagania:
• podstawowa znajomość języka angielskiego;
• wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki: administracja, finanse, ekonomia);
• znajomość MS Office;
• prawo jazdy kat. B;
• bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• dokładność, systematyczność, zaangażowanie, samodzielność i sumienność;
• dodatkowym atutem będzie możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”.

Dokumenty aplikacyjne (cv ze zdjęciem, list motywacyjny), prosimy przesyłać drogą mailową (w tytule maila prosimy wpisać: „PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY”) na adres: kariera@malopolska.edu.pl

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wyłącznie wybranymi osobami.

ASYSTENT DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH

wykonywanie prac administracyjno-biurowych, związanych z realizacją projektu, w tym:

• utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z uczestnikami projektu oraz partnerami projektu,
• przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją projektową,
• monitorowanie przebiegu realizacji projektów również w terenie,
• organizacja wyjazdów młodzieży szkolnej na staże zagraniczne,
• wykonywanie innych czynności związanych z realizacją projektu.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
• mile widziana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• bardzo dobra znajomość MS Office,
• komunikatywność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• mile widziana znajomość rynku szkoleniowego.

Osoby z odpowiednimi kwalifikacjami prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: kariera@malopolska.edu.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Wolne stanowiska pracy w nowo otwieranym przedszkolu w Krzeszowicach:

- NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (z funkcją nadzoru pedagogicznego - 1 etat)

- NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (2 etaty)

- NAUCZYCIELE ZAJĘĆ DODATKOWYCH (j. angielski, gimnastyka, logopedia, dogoterapia - umowa zlecenie lub podwykonawstwo)

Warunki pracy:

- zatrudnienie na pełny etat od lutego 2018 r.

- nowy zespół pedagogiczny, nowe przedszkole (gwarantujący szybką adaptację do pacy w nowym miejscu)

- małe grupy przedszkolne

- bogata gama zajęć dodatkowych prowadzonych przez zewnętrznych specjalistów

- możliwość rozpoczęcia lub kontynuacji stażu zawodowego nauczyciela

- możliwość odbycia szkoleń zewnętrznych finansowanych przez Organ prowadzący (w ramach

projektu dofinansowanego ze środków unijnych - katalog szkoleń do wyboru z nauczycielem)

- nowe, wyremontowane sale zabaw, bogate wyposażenie edukacyjne, teren ogrodzony, bezpieczny, własny plac zabaw

- wyposażenie w tablicę interaktywną wraz z edukacyjnym oprogramowaniem

Miejsce pracy: Krzeszowice, ul. Kościuszki 37

Wymagania:

- wykształcenie zgodne z obejmowanym stanowiskiem (pedagogika/edukacja przedszkolna,

wczesnoszkolna, lub zintegrowana - studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe)

- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

- mile widziane dodatkowe umiejętności i kwalifikacje

CV (Życiorys Zawodowy) należy składać drogą e-mail.

Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane zgłoszenia.

Organ prowadzący: Małopolskie Centrum Edukacji

Informacje o przedszkolach: www.lokomotywa.net.pl

Projekt "Lokomotywa - niepubliczne przedszkola w Małopolsce” nr RPMP.10.01.02-12-0181/17 realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10. Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.2 Wychowanie przedszkolne – SPR

Prowadzimy również rekrutację na stanowiska:

Wrocław- NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Nowy Sącz- NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Nowy Targ- NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Kraków- NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Kraków- OPIEKUN W ŻŁOBKU

Osoby z odpowiednimi kwalifikacjami zainteresowane pracą w naszych placówkach prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: kariera@malopolska.edu.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska i miejscowości.

Jest to pierwszy etap rekrutacji, dlatego zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Partnerzy

Akceptuję, zamknij komunikat »