Strona główna » Szkoły MCE » Studia podyplomowe - rekrutacja 2018/19

Studia podyplomowe - rekrutacja 2018/19

INAUGURACJA NOWY TARG

20 października 2018 r., Nowy Targ, Hotel Casa
Już po raz jedenasty spotkaliśmy się, aby uroczyście zainaugurować nowy rok akademicki 2018/2019 w ramach studiów podyplomowych realizowanych przez Małopolskie Centrum Edukacji wraz z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu. tutaj.

INAUGURACJA BRZEG

6 października 2018 r. na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu, już po raz siedemnasty odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu.
Relacja z tego wydarzenia znajduje się tutaj.

 Poznaj nasze kierunki i dołącz do grona zadowolonych słuchaczy!

Zapisy online » 

Kierunki studiów podyplomowych w roku akademickim 2018/2019 uruchomione zostaną w: Częstochowie, Mielcu, Nowym Targu, Krakowie, Bochni, Nowym Sączu, Bielsku-Białej, Gliwicach, Katowicach, Rybniku i Zabrzu.

Naszym studentom zapewniamy:

 • platformę e-learningową, dzięki której Student może sam decydować o tempie przyswajania wiedzy oraz czasie podjęcia nauki na studiach podyplomowych,
 • szkolenie z zakresu obsługi platformy e-learningowej,
 • oszczędność czasu – trzysemestralne kierunki realizowane do końca sierpnia 2019 r.,
 • dogodne terminy i miejsca zajęć,
 • profesjonalną kadrę,
 • niskie czesne rozłożone na bezodsetkowe raty,
 • doskonałe wyposażenie sal wykładowych,
 • świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, wydawane przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu,
 • przyjacielską atmosferę i partnerstwo.

Zajęcia odbywają się w miejscowości wybranej przez Studenta (w przypadku grupy liczącej mniej niż 18 osób zajęcia stacjonarne odbywać się będą w formie 3 zjazdów weekendowych w wybranej miejscowości oraz 3 zjazdów weekendowych w Krakowie).

Informacja dla wszystkich studentów
III semestru

/kończących studia w sierpniu 2018 r./

Prosimy o przesyłanie dokumentacji dotyczącej zrealizowanych praktyk pedagogicznych w celu weryfikacji i możliwości wpisu zaliczenia do karty egzaminacyjnej.
Dokumentację prosimy przesyłać na adres:

Małopolskie Centrum Edukacji
ul. Podhalańska 4
34-700 Rabka Zdrój

Dokumentację z praktyk stanowią:

 • skierowanie na praktyki,
 • uzupełniony dziennik praktyk,
 • dwa konspekty zajęć,
 • opinia końcowa zawierająca ocenę pracy słuchacza przez opiekuna praktyk,
 • zaświadczenie z odbytych praktyk wystawione przez jednostkę organizacyjną, na terenie której realizowane były praktyki,
 • zaświadczenie o zatrudnieniu w charakterze nauczyciela/wychowawcy (dotyczy osób, które realizowały praktyki w wymiarze 60 godzin).
 • Wszystkie dokumenty należy umieścić w jednej "koszulce" formatu A4.

Kierunki studiów podyplomowych: 

 

 Formularz zgłoszeniowy »

Pozostałe kierunki

Prowadzimy studia podyplomowe na niemal 20 różnych kierunkach studiów, wśród których największym Państwa uznaniem od lat cieszy się Oligofrenopedagogika, Logopedia, Edukacja i wspomaganie osób z autyzmem, zespołem Aspergera (ASD), czy Zarządzanie Oświatą.

Na wszystkich prowadzonych przez MCE kierunkach studenci uczą się przedsiębiorczości i inicjatywności, a więc umiejętności zdobywania i przekazywania wiedzy.
Małopolskie Centrum Edukacji współpracuje z Wyższą Szkołą Humanistyczno – Ekonomiczną w Brzegu, która wydaje dyplomy ukończenia studiów.

Na 3 semestry nauki - od października 2018 do sierpnia 2019 składają się wykłady, warsztaty, ćwiczenia prowadzone przez specjalistów podczas zjazdów stacjonarnych (w każdym semestrze) oraz zajęć i egzaminów końcowych prowadzonych równolegle na platformie e-learningowej.
Równocześnie jako prężnie rozwijająca się Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli oferujemy edukacje w formie warsztatów, szkoleń, kursów prowadzonych przy wsparciu Funduszy Europejskich skierowaną do trenerów, dyrektorów szkół, rad pedagogicznych oraz osób indywidualnych.
Nasi absolwenci otrzymują oferty pracy w naszych ośrodkach i licznych placówkach (sieć Żłobków i Przedszkoli – Lokomotywa, prowadzone przez MCE szkoły podstawowe ) oraz organizacjach, z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz także:

Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »