Strona główna » Szkoły MCE » Studia podyplomowe - rekrutacja 2017/18

Studia podyplomowe - rekrutacja 2017/18

Informacje do wszystkich studentów III semetru
/kończących studia w styczniu 2018 r./ 

Prosimy o przesyłanie dokumentacji dotyczącej zrealizowanych praktyk pedagogicznych w celu weryfikacji i możliwości wpisu zaliczenia do karty egzaminacyjnej.
Dokumentację prosimy przesyłać w terminie do 5 stycznia 2018 r. na adres:

Małopolskie Centrum Edukacji
ul. Podhalańska 4
34-700 Rabka Zdrój

Dokumentację z praktyk stanowią: 

 • skierowanie na praktyki,
 • uzupełniony dziennik praktyk,
 • dwa konspekty zajęć,
 • opinia końcowa zawierająca ocenę pracy słuchacza przez opiekuna praktyk (opinia końcowa winna opatrzona być pieczęcią placówki, w której Student odbywał praktykę),
 • zaświadczenie z odbytych praktyk wystawione przez jednostkę organizacyjną, na terenie której realizowane były praktyki,
 • zaświadczenie o zatrudnieniu w charakterze nauczyciela/ wychowawcy (dotyczy osób, które realizowały praktyki w wymiarze 60 godzin). 

 

Wszystkie dokumenty dotyczące realizacji praktyk powinny być umieszczone w 1 koszulce formatu A4.

 

Nowość! 

3 - semestralne studia realizowane 
do końca sierpnia 2018roku !

Poznaj nasze kierunki i dołącz do grona zadowolonych słuchaczy.

Zapisy online »

 

Kierunki studiów podyplomowych w roku akademickim 2017/2018 uruchomione zostaną w: Częstochowie, Mielcu, Nowym Targu, Krakowie, Bochni, Nowym Sączu, Bielsku Białej i Żywcu.

 

Naszym studentom zapewniamy:

 • platformę e-learningową, dzięki której Student może sam decydować o tempie przyswajania wiedzy oraz czasie podjęcia nauki na studiach podyplomowych,
 • szkolenie z zakresu obsługi platformy e-learningowej,
 • oszczędność czasu – trzysemestralne kierunki realizowane do końca sierpnia 2018 r.,
 • dogodne terminy i miejsca zajęć studiów – 6 zjazdów weekendowych w wybranej miejscowości*,
 • profesjonalną kadrę,
 • niskie czesne rozłożone na bezodsetkowe raty,
 • doskonałe wyposażenie sal wykładowych,
 • świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, wydawane przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu,
 • przyjacielską atmosferę i partnerstwo.

*w przypadku grupy liczącej mniej niż 12 osób: 3 zjazdy weekendowe w wybranej miejscowości + 3 zjazdy weekendowe w Krakowie.

 

Kierunki studiów podyplomowych: 

 Więcej kierunków:

 Formularz zgłoszeniowy »

Pozostałe kierunki

Prowadzimy studia podyplomowe na niemal 20 różnych kierunkach studiów, wśród których największym Państwa uznaniem od lat cieszy się Oligofrenopedagogika, Logopedia, Edukacja i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD), czy Zarządzanie Oświatą.

Na wszystkich prowadzonych przez MCE kierunkach studenci uczą się przedsiębiorczości, inicjatywności, a więc umiejętności zdobywania i przekazywania wiedzy.
Małopolskie Centrum Edukacji współpracuje z Wyższą Szkołą Humanistyczno – Ekonomiczną w Brzegu, która wydaje dyplomy ukończenia studiów.

Na 3 semestry nauki - od października 2017 do sierpnia 2018 składają się wykłady, warsztaty, ćwiczenia prowadzone przez specjalistów podczas 2 zjazdów stacjonarnych (w każdym semestrze) oraz zajęć i egzaminów końcowych prowadzonych równolegle na platformie e-learningowej.
Równocześnie jako prężnie rozwijająca Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli oferujemy edukacje w formie warsztatów, szkoleń, kursów prowadzonych przy wsparciu Funduszy Europejskich skierowaną zarówno do trenerów, dyrektorów szkół, rad pedagogicznych oraz osób indywidualnych.
Nasi absolwenci otrzymują oferty pracy w naszych ośrodkach i licznych placówkach (sieć Żłobków i Przedszkoli – Lokomotywa, prowadzone przez MCE szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne) oraz organizacjach, z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz także:

Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »