Strona główna » Aktualności

Aktualności

środa, 3 czerwca 2020

Dzień Dziecka w Lokomotywie

   „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat...” Dzisiaj wspominamy Dzień Dziecka w naszych Żłobkach i Przedszkolach Lokomotywa :). Było radośnie, magicznie i kolorowo! Wszystkim Dzieciom życzymy takich uśmiechów przez cały rok! »
czwartek, 9 kwietnia 2020

Wesołych Świąt od całego Zespołu MCE!

 Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,pragniemy życzyć Państwu przede wszystkim zdrowia... »
środa, 11 marca 2020

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w żłobkach i przedszkolach

  Informujemy, że od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty, w tym także żłobków i przedszkoli Lokomotywa, zostaje czasowo ograniczone. W placówkach, zarówno publicznych jak i niepublicznych, w dniach 12-25 marca nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne. »
środa, 11 marca 2020

Zajęcia dydaktyczne na studiach podyplomowych zawieszone do odwołania

 Szanowni Państwo, w związku ze szczególnymi rozwiązaniami związanymi z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zarządzeniem Rektora Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu z dnia 10 marca 2020 r., zostają z dniem 11 marca 2020 r. zawieszone do odwołania wszystkie zajęcia dydaktyczne prowadzone w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu - za wyjątkiem zajęć prowadzonych zdalnie.  »
piątek, 21 lutego 2020

Pancake Day w AJA Perfect

 W naszej Akademii Języka Angielskiego świętowaliśmy Pancake Day!   »
piątek, 20 grudnia 2019

Konkurs "The US Competition" w AJA Perfect

 W dniu 09.12 oraz 10.12 w naszej Akademii odbyła się pierwsza edycja konkursu "The US Competition". Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!!!  »
piątek, 20 grudnia 2019

Technicy weterynarii ZSCKR w Nowym Targu na praktykach w Portugalii w ramach programu Erasmus+

W ramach projektu "Europejskie inspiracje w rozwoju kształcenia zawodowego-europejskie praktyki zawodowe" - tym razem technicy weterynarii z ZSCKR w Nowym Targu, odbyli 2-tygodniowe praktyki zagraniczne w Portugalii. Mieli okazję nie tylko podnieść swoje kwalifikacje, ale również zwiedzić zabytki i piękne zakątki tego kraju. Swój pobyt zakończyli stwierdzeniem "..jeszcze kiedyś tu wrócimy.." »
czwartek, 19 grudnia 2019

Jasełka w Akademii Języka Angielskiego Perfect 2019

  W Akademii Języka Angielskiego "Perfect" już działa magia Świąt!  Dzisiejsze Jasełka, przygotowane przez Uczniów AJA "Perfect" oczarowały, i wprowadziły w świąteczny nastrój... »
środa, 14 sierpnia 2019

„Europejskie inspiracje w rozwoju kształcenia zawodowego – europejskie praktyki zawodowe”

W ramach projektu „Europejskie inspiracje w rozwoju kształcenia zawodowego – europejskie praktyki zawodowe” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), kolejna grupa uczniów ZSCKR w Nowym Targu wyruszyła na praktyki do Grecji. W okresie od 05.08 do 30.08 zagraniczne praktyki realizuje 19 uczniów, w tym 7 uczennic z technikum technologii żywności oraz 12 uczniów z techniku żywienia i usług gastronomicznych. Poniżej ich krótka relacja z podróży do Grecji oraz pierwszych dni spędzonych w Krioneri. »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »
Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »