Strona główna » Aktualności

Aktualności

czwartek, 1 kwietnia 2021

Życzenia Wielkanocne 2021

 Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy Państwu dobra i radości. Niech ten wyjątkowy Czas będzie pełen wiary, nadziei i miłości, a chwile spędzone w gronie Najbliższych staną się przystankiem od codziennych trosk i zmartwień. »
wtorek, 2 lutego 2021

Rolnictwo - nowość w ofercie naszych studiów podyplomowych

  W naszej ofercie pojawiła się kolejna nowość - studia podyplomowe z zakresu Rolnictwa! Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi (Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 13 lipca 2015 roku w sprawie kwalifikacji rolniczych posiadanych przez osoby wykonujące działalność rolniczą (DzU.2012.0.109), absolwent studiów podyplomowych uzyskuje kwalifikacje rolnicze, poświadczone świadectwem ukończenia studiów, pozwalające na zakup ziemi oraz ubieganie się o środki z funduszy i programów unijnych wspierających polskie rolnictwo. »
środa, 23 grudnia 2020

MCE życzy Wesołych Świąt!

 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu, aby przy wigilijnym stole byli wszyscy, których kochacie, aby Gwiazda Betlejemska rozświetlała wszelkie mroki, a magia Wigilijnego Wieczoru przyniosła pokój, nadzieję i miłość. Niech nadchodzący rok obfituje w zdrowie, pogodę ducha oraz sukcesy zawodowe i osobiste. »
piątek, 23 października 2020

Decyzja Rektora WSH-E

 Szanowni Państwo, ze względu na szczególne rozwiązania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników i studentów informujemy, że decyzją Rektora WSHE w Brzegu, wszystkie zajęcia, aż do odwołania, prowadzone są w formie zdalnej (on-line).     Pozdrawiam Z-ca Kanclerza Mateusz Widocki   Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu ul. Piastowska 14 49-300 Brzeg »
wtorek, 20 października 2020

Szkolenia Rad Pedagogicznych

 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń Rad Pedagogicznych dla szkół oraz dla przedszkoli. »
środa, 14 października 2020

Dziękujemy!

Kochani Nauczyciele, Pedagodzy, Wychowawcy oraz Pracownicy Oświaty! W tym szczególnym Dniu, pragniemy złożyć podziękowania za wysiłek włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów. »
środa, 7 października 2020

Pedagogika specjalna - Surdopedagogika - nowość!

 W roku akademickim 2020/2021 zostanie uruchomiony nowy kierunek - Pedagogika specjalna - Surdopedagogika! »
poniedziałek, 21 września 2020

Kursy online dla nauczycieli

Kursy On-line Plus to nasza propozycja wygodnego zdobywania dodatkowej wiedzy za pośrednictwem platformy e-learningowej i wykładów on-line (Clickmeeting).  »
wtorek, 15 września 2020

Wrzesień w Lokomotywie

 Połowa września za nami, a nasze żłobki i przedszkola "Lokomotywa" działają pełną parą :).    »
piątek, 4 września 2020

Studia podyplomowe MCE - możliwość wyboru trybu studiowania

 W rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 umożliwiliśmy wybór trybu studiowania:  tryb 100 online oraz tryb mieszany. »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »
Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »