Strona główna » Aktualności

Aktualności

środa, 14 sierpnia 2019

„Europejskie inspiracje w rozwoju kształcenia zawodowego – europejskie praktyki zawodowe”

W ramach projektu „Europejskie inspiracje w rozwoju kształcenia zawodowego – europejskie praktyki zawodowe” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), kolejna grupa uczniów ZSCKR w Nowym Targu wyruszyła na praktyki do Grecji. W okresie od 05.08 do 30.08 zagraniczne praktyki realizuje 19 uczniów, w tym 7 uczennic z technikum technologii żywności oraz 12 uczniów z techniku żywienia i usług gastronomicznych. Poniżej ich krótka relacja z podróży do Grecji oraz pierwszych dni spędzonych w Krioneri. »
czwartek, 13 czerwca 2019

VII Festiwal Piosenki Angielskiej

 Dobiegła końca VII edycja rabczańskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej, organizowanego przez Akademię Języka Angielskiego Perfect i Małopolskie Centrum Edukacji. Jak co roku wysoki poziom wykonujących piosenki, jak co roku nie wszystkim udało się przebrnąć przez gęste sito eliminacji i wystąpić na scenie. »
czwartek, 16 maja 2019

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi cateringowej dla żłobka (ponowne) - Wrocław

Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa sp. z o.o. (dawniej: Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji”) zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi cateringowej dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat uczęszczających do żłobka Lokomotywa II we Wrocławiu, ul. Poranna 43A w okresie do 31 grudnia 2020 r. »
czwartek, 25 kwietnia 2019

MCE Perfect Festiwal - VII edycja

 Przed nami kolejna (już VII) edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej! »
czwartek, 18 kwietnia 2019

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi cateringowej dla żłobka - Wrocław

 Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa sp. z o.o. (dawniej: Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji”) zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi cateringowej dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat uczęszczających do żłobka Lokomotywa II we Wrocławiu, ul. Poranna 43A w okresie do 31 grudnia 2020 r. »
czwartek, 18 kwietnia 2019

Radości, wspólnoty i miłości... Wesołych Świąt!

Kolorów, życia, wiosny od pisanek i palm wielkanocnych Płodnej twórczości w edukacyjnych zmaganiach Radości, wspólnoty i miłości Wielkich nadziei od mocy zmartwychwstania Wesołych Świąt życzy Rafał Leśniak wraz z Zespołem Małopolskiego Centrum Edukacji »
środa, 6 marca 2019

Już nie „pierwszy raz za granicą” – ZSCKR Nowy Targ

 W dniu 14.02.2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu odbyła się konferencja podsumowująca wyjazdy młodzieży szkoły na praktyki zagraniczne. Wyjazdy zostały zorganizowane w ramach projektu pn. „Z Małopolski do Europy - organizacja zagranicznych staży zawodowych w europejskich przedsiębiorstwach” realizowanego przez Małopolskie Centrum Edukacji Sp. z o.o.  »
wtorek, 5 marca 2019

Zaproszenie do składania ofert na zakup i dostawę zabawek, materiałów plastycznych i/lub pomocy dydaktycznych-Wrocław

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę zabawek, materiałów plastycznych i/lub pomocy dydaktycznych do żłobka we Wrocławiu, ul. Poranna 43 »
środa, 20 lutego 2019

Zaproszenie do składania ofert na zakup, dostawę i montaż wyposażenia meblowego żłobka we Wrocławiu

Termin realizacji zamówienia: Dostawa i montaż mebli: 25 do 27 marca 2019 r. »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »
Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »