--

V Gimnazjum MCE

V Prywatne Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Bochni jest szkołą niepubliczną z uprawnieniami szkoły publicznej (wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Burmistrza Miasta Bochnia nr 4). Osobą prowadzącą Szkołę jest dr inż. Rafał Leśniak.

V Gimnazjum MCE w Bochni rozpoczyna swoją działalność od września 2013 roku.

Szkoła nie bez powodu znalazła swoją siedzibę w budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego w Bochni. Nowa reforma programowa obowiązująca od 2012 roku wprowadziła kontynuację programu nauczania pomiędzy klasą trzecią gimnazjum a kolejnymi klasami liceum ogólnokształcącego. Dlatego dużą przewagę w jakości nauczania zapewniać będą zespoły szkół skupiające gimnazjum i liceum.

Pierwsze Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji powstało w Krakowie we wrześniu 2005 roku, od początku promując kult nowoczesnej i funkcjonalnej wiedzy zamiast rywalizacji o stopnie szkolne. Od tego czasu sukcesywnie powstały nowe szkoły ciesząc się coraz większym uznaniem.   

Nasze atuty to wiedza, prestiż i bezpieczeństwo. 

Na pewno pragniecie Państwo, aby szkoła:

  • zapewniała bezpieczne warunki pobytu dzieciom,
  • dbała o wszechstronny ich rozwój,
  • rzetelnie przygotowywała je do egzaminu gimnazjalnego,
  • ułatwiła przyszły wybór szkoły ponadgimnazjalnej.

Właśnie to jest dla nas priorytetem a jednocześnie domeną, gdyż udowodniliśmy już, że potrafimy tego dokonać.

Każdy uczeń Gimnazjum może liczyć na wysoce zindywidualizowane podejście do jego potrzeb i aspiracji.

Tutaj nikt nie przejdzie obojętnie obok jego oczekiwań. Wynika to z prostego faktu – oddziały w naszych szkołach są niewielkie, a nauczyciele rzeczywiście blisko uczniów. Nie ma tu miejsca na wielkie korytarze, tłum i anonimowość.

Nie ma niezdrowej rywalizacji o stopnie. Wszyscy tworzymy jeden zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie.

W naszych Szkołach najistotniejsze jest rzetelne przekazywanie wiedzy, wzbudzenie świadomości potrzeby zdobywania wiedzy oraz wykształcenie umiejętności przydatnych w samokształceniu.

Do pobrania:

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Zostaw nam wiadomość lub zadzwoń!

Kontakt z nami