Studia MCE

Studia z MCE – dlaczego warto?

Prowadzimy studia podyplomowe na niemal 50 różnych kierunkach studiów, wśród których największym Państwa uznaniem od lat cieszy się Oligofrenopedagogika, Logopedia, oraz Zarządzanie Oświatą. 

Na wszystkich prowadzonych przez MCE kierunkach studenci uczą się przedsiębiorczości i inicjatywności, a więc umiejętności zdobywania i przekazywania wiedzy.
Małopolskie Centrum Edukacji współpracuje z Wyższą Szkołą Humanistyczno – Ekonomiczną w Brzegu, która wydaje świadectwa ukończenia studiów.

Na 3 semestry nauki - składają się wykłady, warsztaty, ćwiczenia prowadzone przez specjalistów. Równocześnie przy MCE działa Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli, oferująca edukację w formie warsztatów, szkoleń, kursów prowadzonych przy wsparciu Funduszy Europejskich skierowaną do trenerów, dyrektorów szkół, rad pedagogicznych oraz osób indywidualnych.

Nasi absolwenci otrzymują oferty pracy w naszych ośrodkach i licznych placówkach (sieć Żłobków i Przedszkoli – Lokomotywa, prowadzone przez MCE szkoły podstawowe ) oraz organizacjach, z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do współpracy!  

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Zostaw nam wiadomość lub zadzwoń!

Kontakt z nami