Mobilne Centrum Edukacji Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji

Data publikacji: czwartek, 23 sierpnia 2018

Warsztaty-Papiery do kariery, Nowy Sącz, 4 września 2018 r.

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty dedykowane mieszkańcom miasta - dla uczniów i ich nauczycieli. Zapraszmy do zapoznania się z zakresem warsztatów i zapisów. Do zobaczenia!

Papiery do kariery (grupy zorganizowane) - warsztaty dedykowane dla uczniów „

Jak zaistnieć na rynku pracy i dać się rozpoznać w tłumie” na to i inne pytania spróbujemy sobie odpowiedzieć podczas spotkania. W programie zostaną omówione narzędzia Europass, dzięki którym można skutecznie zaprezentować się na rynku pracy i edukacji. Jednocześnie poznamy techniki, jak przygotować swoje CV i paszport językowy składające się na Portfolio Europass.

• I grupa: 10.00- 11.00 (16 osób)
  • II grupa: 11.15- 12.15 (16 osób)
  • Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów podróży i zakwaterowania związanych z udziałem w warsztatach. Na warsztat należy zabrać swój laptop.

Akademia eTwinning-u (grupy zorganizowane) - warsztaty dedykowane dla nauczycieli.

W programie przewidziano prezentację narzędzi dostępnych na platformie eTwinning, jak i korzyści płynących z ich zastosowania podczas pracy z uczniem. Omówione zostaną dobre praktyki z wykorzystaniem ich zastosowania podczas prowadzonych lekcji czy przy tworzeniu działań projektowych eTwinning.

• I grupa: 12.30-13.30 (12 osób)
    • II grupa: 14.00-15.00 (12 osób)
    • Uwaga: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w każdym warsztacie może wziąć udział maksymalnie 16 osób. O akceptacji uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do rejestracji

Zespół Promocji i Komunikacji Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo TUTAJ