Uroczysta inauguracja studiów podyplomowych MCE 2011

Data publikacji: wtorek, 8 listopada 2011

W dniu 5 listopada br. w Nowym Targu, przy placu Evry 3, odbyła się uroczysta inauguracja studiów podyplomowych organizowanych przez Małopolskie Centrum Edukacji przy współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu. Po wysłuchaniu Gaude Mater Polonia w wykonaniu chóru Adoramus, ponad 250 słuchaczy i przybyłych gości wysłuchało wykładu inauguracyjnego nt „Kompetencje a kwalifikacje w pracy zawodowej nauczyciela”, który wygłosiła Prorektor WSHE, Pani Prof. zw. dr hab. Katarzyna Ferenz. 


O pozytywnych aspektach kształcenia nauczycieli w Nowym Targu przekonywał Dyrektor Gimnazjum nr 2, Pan Karol Skrzypiec. Za zaufanie i gorliwość dziękował studentom – inicjator przedsięwzięcia, Dyrektor Małopolskiego Centrum Edukacji w Rabce Zdroju 
dr inż. Rafał Leśniak.

Studia podyplomowe, Małopolskie Centrum Edukacji prowadzi w Nowym Targu od 2007 roku, są to kierunki pedagogiczne, których oferta szybko dostosowuje się do potrzeb rynku. W bieżącym roku największym zainteresowaniem cieszyły się kierunki: logopedia szkolna i przedszkolna oraz edukacja elementarna – kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne.

Zobacz ofertę studiów podyplomowych MCE »
Studia podyplomowe na Facebook.com
»

Galeria zdjęć: Uroczysta inauguracja studiów podyplomowych MCE 2011

Powrót do listy

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Zostaw nam wiadomość lub zadzwoń!

Kontakt z nami